Cihlové obklady fasád

cihlové obklady, cihlové pásky, cihlove obklady na fasád

Cihlové obklady fasád

Cihlové obklady imitují svým vzhledem tradiční vzhled známé cihly. Díky své ceně, ale také pro svou jednoduchost a svůj tvar jsou nejpoužívanějším venkovním obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Souvisejícím doplňkem každého obkladu jsou rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem. Cihlové obklady se vyrábějí v různých rozměrech, struktuře a barvách.

Cihlové obklady jsou realistickou imitací tradiční známe cihly. Líbí se Vám cihlový povrch, který vypadá elegantně a navozuje pohodovou atmosféru? Pro svou nízkou cenu, jednoduchost a tvar jsou cihlové obklady nejpoužívanějším venkovním obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Souvisejícím doplňkem cihlového obkladu jsou i rohové prvky, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem.

Holland brick

Cihlové pásky dokonale imitují klasickou Holanskou cihlu. Pracovní plocha je kompaktní a hladká - což zásadně usnadňuje aplikaci. Cihlové pásky se používají v interiéru i exteriéru k obkladu vnitřních stěn, fasád, plotů, komínů, koupelen a podobně.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog