Cihlové obklady

cihlové obklady, cihlové pásky, cihlove obklady na fasád

Cihlové obklady

Cihlové obklady imitují svým vzhledem tradiční vzhled známé cihly. Díky své ceně, ale také pro svou jednoduchost a svůj tvar jsou nejpoužívanějším venkovním obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Souvisejícím doplňkem každého obkladu jsou rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem. Cihlové obklady se vyrábějí v různých rozměrech, struktuře a barvách.

Cihlové obklady jsou realistickou imitací tradiční známe cihly. Líbí se Vám cihlový povrch, který vypadá elegantně a navozuje pohodovou atmosféru? Pro svou nízkou cenu, jednoduchost a tvar jsou cihlové obklady nejpoužívanějším venkovním obkladem, který přidává stavbě na designu a eleganci. Souvisejícím doplňkem cihlového obkladu jsou i rohové prvky, které zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem.

Holland brick

Cihlové pásky dokonale imitují klasickou Holanskou cihlu. Pracovní plocha je kompaktní a hladká - což zásadně usnadňuje aplikaci. Cihlové pásky se používají v interiéru i exteriéru k obkladu vnitřních stěn, fasád, plotů, komínů, koupelen a podobně.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog