Dlažba na zahradu

dlažby fasádní, venkovní, univerzální, vnitřní

Dlažba na zahradu

V posledních letech se stává trendem trávit volný čas na zahradě u svého domu. Ne však úmornou prací na záhonech, nýbrž relaxací na terase, v pergole, či u bazénu. Nic neumocní Váš požitek více, než krásně upravená zahrada, která nevyžaduje přílišnou péči. Jednoduchou kombinací dřevin, travin a kamene můžete zahradu upravit tak, aby Vám pokaždé přinesla potěšení, klid k odpočinku a načerpání nové energie. Naše firma se specializuje na kámen na chodníky, příjezdové cesty, sokly domů, opěrné zídky, ploty a terasy. Na našich stránkách si můžete prohlédnout sortiment umělého kamene a dlažeb.

Pro venkovní dlažby nemůže být vhodnější materiál než kámen. Nejvíc se osvědčily praktické pískovce a kvarcity (křemence). Patří mezi ušlechtilé materiály, které jsou vysoce odolné proti poškození, mají tedy dlouhou životnost, jsou i vzhledově zajímavé a nezaměnitelná je jejich struktura i barevnost.

Cihlová dlažba Brick

Portlandká dlažba Brick dokonale imituje starou cihlovou, ošlapanou dlažbu. Velmi oblíbená ve vinných sklepech, vinotékách, čajovnách, historických objektech a podobně.

Pískovcová Montana

Portlandská dlažba Montana dokonale imituje indickou pískovcovou dlažbu. Velmi populární na terasy, chodníky a podobně.

Sevilla

Portlandská dlažba Sevila dokonale imituje starou cihlovou dlažbu (půdovky). Je velmi populární v historických objektech (včetně objektů pod patronací UNESCO), restauracích, pizzeriích a podobně.

Taormina a Rustic

Portlandské dlažby Rustic a Taormina dokonale imitují starou, ošlapanou dlažbu. Jsou velmi oblíbené a populární pro historické objekty. Rustick a Taormina se s oblibou vzájemně kombinují.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog