Interiérové obklady

Interiérové obklady, interierový kámen, interierový obklád

Interiérové obklady

Umělý kámen je obkladový kámen z betonové směsi. Umělý kámen nahrazuje klasický přírodní kámen. Umělý kámen je díky tomu dostupný a nabízí celou řadu designových provedení.

  • Umělý kámen má široké využití. Zde jsou jen některé z možností použití umělého kamene:
  • Umělý kámen lze využít na obklady fasád, opěrných zdí, soklů rodinných a bytových domů, administrativních a jiných budov Umělý kámen lze využít na vnější obklad krbů a komínů
  • Umělý kámen lze využít na obložení stěn v interiéru
  • Umělý kámen je možné aplikovat na tepelně izolační vrstvy (zateplené, větrané fasády) s použitím doporučeného systému montáže.

Barevný a tvarový sortiment kamenů předurčuje tyto výrobky k všeobecnému použití jako interiérové a exteriérové obklady na stěnové konstrukce z cihel, betonu, sádrokartonu atd. Lehčené obkladové kameny se vyrábějí převzatou italskou certifikovanou technologií. Svým tvarem i barevností dokonale imitují klasický přírodní kámen, cihly a nově také dřevo. Jsou odlehčené, zhruba 1,5 x lehčí než běžný kámen, mrazuvzdorné, voděvzdorné, ekologicky čisté a barevně stálé. Na prodejně máme většinu dekorů vyvzorovanou ve větší ploše, abyste si mohli lépe představit, jak bude obklad na stěně vypadat.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Merock

Merock je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů - díky svému decentnímu designu oblíbený zvláště v interiéru. Možnost aplikovat v interiéru i exteriéru. Tento typ kamene se nespáruje.

Slanec

Slanec je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér.Tento typ obkladu se nespáruje.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog