Kámen na fasadu

Vzhled domu nejvíce ovlivňuje fasáda. Právě dnes, kdy všichni dbáme na tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn, lze použít jako fasádní obklad také přírodní kámen. Dvouvrstvá stěna plně vyhovuje požadavkům na tepelnou izolaci, protože přírodní obkladový kámen jde bez problémů montovat na zateplovací systém. Kamenný obklad navíc dodá fasádě rodinného domu nadčasový a originální vzhled.

Umělý kámen je levnější než přírodní kámen. Dekorativní obklady z umělého kamene jsou cenově dostupnější než přírodní kámen. Jsou nenáročné na údržbu a mají dlouhou životnost. Používají se v interiéru i exteriéru.

Fasádní obklady, obklady na fasádu, umělý kámen, obložení umělým kamenem, obložení fasády Kámen a kamenné prvky se architektuře objevují od pradávna. Přírodní kámen všech tvarů a barev byl základním stavebním prvkem většiny domů. V dnešní době je však tento materiál pro výstavbu a použití na obklady celkem drahý. Jako vhodná alternativa se proto stále častěji používají umělé kamenné prvky, obklady a dekorace. (umělý kámen, umělé kamenné obklady, betonové obklady, fasádní obklady).

I když nás obklopují moderní materiály, není nad přírodní kámen, který používáme odnepaměti. Kámen nás stále láká, protože si zachovává svůj půvab, jedinečnost, ale také vysokou užitnou hodnotu. Navíc různé druhy přírodního kamene nabízejí mnohostranné využití v exteriéru i v interiéru.

Dokonalého efektu a exkluzivního vzhledu, zejména u plošných obkladů, kde vyniká skladba, se docílí kvalitní montáží umělého obkladu složeného z různě tvarovaných modulů a použitím rohových modulů. Svůj podíl má i kvalitně odvedená práce montážníků a použití vhodných lepidel pro montáž umělého kamene (flexibilní a nízkonasákavá, barvy) a chemie, aby umělý kámen držel v různě extrémních podmínkách a neopadával.

Štípaný pískovec

Štípaný pískovec je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér a interiér. Má jemnější tvary, než lámaná skála. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Castelo

Castelo je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků. Jednotlivé prvky jsou ve tvaru písmena "Z". Možnost všestranné aplikace - exteriér a interiér. Tento typ obkladu se nespáruje.

Holland brick

Cihlové pásky dokonale imitují klasickou Holanskou cihlu. Pracovní plocha je kompaktní a hladká - což zásadně usnadňuje aplikaci. Cihlové pásky se používají v interiéru i exteriéru k obkladu vnitřních stěn, fasád, plotů, komínů, koupelen a podobně.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Limestone (Opuka)

Limetone je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru klasické opuky. Možnost všestranné aplikace exteriér & interiér. Tento typ obkladu je nutné spárovat - má robusní, nepravidelné tvary.

Mix Rustico

Novinka na trhu! Mix Rustico je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaného lomového kamene. Vyznačuje se velmi naturálními, rustikálními tvary. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Říční kámen

Je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru potočních a říčních oblých kamenů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary. Tento typ obkladu je nutné spárovat.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog