Kámen na zahradu

Kámen, zahrada, chodníky, příjezdové cesty, sokly domů, opěrné zídky, ploty a terasy

Kámen na zahradu

V posledních letech se stává trendem trávit volný čas na zahradě u svého domu. Ne však úmornou prací na záhonech, nýbrž relaxací na terase, v pergole, či u bazénu. Nic neumocní Váš požitek více, než krásně upravená zahrada, která nevyžaduje přílišnou péči. Jednoduchou kombinací dřevin, travin a kamene můžete zahradu upravit tak, aby Vám pokaždé přinesla potěšení, klid k odpočinku a načerpání nové energie. Naše firma se specializuje na kámen na chodníky, příjezdové cesty, sokly domů, opěrné zídky, ploty a terasy. Na našich stránkách si můžete prohlédnout sortiment umělého kamene a dlažeb.

Kámen do zahrady patří. Kámen dodá zahradě nadčasovou krásu. Může být jak funkčním tak i okrasným prvkem zahradní úpravy. Okolnímu prostoru zahrady dodá hloubku, výšku a krásu. Vyzařuje nesmírnou dávku energie, poskytne dostatek prostoru pro relaxaci, meditaci i načerpání nových sil a pokud je vybrán s patřičnou péčí,budete výsledným dojmem ohromeni.

Líbí se vám zahrada, která není kýčovitá a působí přirozeně? V tom případě vám jistě učarují okrasné zahradní kameny, s kterými můžete čarovat na vaší zahradě podle gusta. Okrasné kameny naleznou využití na jakémkoliv místě na zahradě. Nejvhodnějším umístěním je okolí zahradního jezírka, či jako samostatně ležící. Neváhejte a přijeďte si pro okrasný kámen na zahradu právě k nám.

Štípaný pískovec

Štípaný pískovec je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér a interiér. Má jemnější tvary, než lámaná skála. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Limestone (Opuka)

Limetone je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru klasické opuky. Možnost všestranné aplikace exteriér & interiér. Tento typ obkladu je nutné spárovat - má robusní, nepravidelné tvary.

Merock

Merock je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů - díky svému decentnímu designu oblíbený zvláště v interiéru. Možnost aplikovat v interiéru i exteriéru. Tento typ kamene se nespáruje.

Porfyr

Porfyr nabízíme v nejrůznějších tvarech. Od dlažebních kostek po řezané, kalibrované desky.

Říční kámen

Je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru potočních a říčních oblých kamenů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary. Tento typ obkladu je nutné spárovat.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog