Kamenné obklady do interiéru

Obliba kamenných obkladů rok od roku stoupá. Lidé se rádi vracejí k přírodě a využívají jejích nadčasových materiálů. Obklady z břidlice, pískovce, vápence nebo kvarcitu promění interiér či fasádu vašeho domu k nepoznání a dovolí vám projevit váš osobitý styl..Lehčené kamenné obklady jsou vhodné pro interiérové i exteriérové použití. Je možné je aplikovat na jakýkoliv tvrdý neprašný a suchý povrch, cihlové zdivo, dřevo, sádrokarton, krby, polystyren atd. při dodržení technologického postupu.

Lámaná Skála

Lámaná skála je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Merock

Merock je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů - díky svému decentnímu designu oblíbený zvláště v interiéru. Možnost aplikovat v interiéru i exteriéru. Tento typ kamene se nespáruje.

Slanec

Slanec je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér.Tento typ obkladu se nespáruje.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog