Obkladový kámen

Obkladový kámen, Kamenné obklady, kamený obklad, umělý kámen, interiérový obklad

Obkladový kámen

Obkladový kámen je vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru. Obkladový kámen preferují všichni kdo stojí o kvalitu. Tyto obklady disponují také vysokou estetickou hodnotou. Stále více zákazníku se zajímá o tento materiál. V současnosti nejde totiž pouze o tom mít "nějaký" obklad, ale použít kvalitní a přitom pěkný materiál.

Obkladový kámen a jeho krása mimo jiné spočívá v tom, že se jedná o materiál, který je vždy originální a jedinečný. V přírodě prostě nenajdete dva stejné kousky. Nechte se tedy uchvátit krásou kamene a zařiďte si bydlení s použitím kamene.

Obklady do koupelny, obklady do kuchyně, nebo jiná část vašeho domu či zahrady získají na atraktivitě, pokud použijete přírodní kámen. Míst kam se hodí kamenné obklady je opravdu mnoho a není možné je všechny vyjmenovat. Zákazníci, kteří si přišli vybrat z široké nabídky originálních obkladových kamenů jsou vítáni. Rádi vám poradíme co by se pro vás hodilo nejvíce.

Lámaná Skála

Lámaná skála je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Mix Toscana

Novinka na trhu! Mix Toscana je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaného, lomového kamene. Vyznačuje se velmi naturálními, nepravidelnými tvary. Absolutní špička na trhu - dokonalý design. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Mix Colorado

Mix Colorado je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaného lomového kamene. Vyznačuje se velmi naturálními, rustikálními tvary. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Porfyr

Porfyr nabízíme v nejrůznějších tvarech. Od dlažebních kostek po řezané, kalibrované desky.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog