Umělý kámen a obklády

Kamenné obklady, umělý kámen, designová řešení

Umělý kámen

Umělý kámen a kamenné obklady

Dodaváne umělý kámen a kamenné obklady v různých barevných provedeních, texturách a cenových relacích. Kámen byl vždy základním prvkem ve stavebnictví. Jeho životnost a krása jde vidět na některých stavbách ještě dnes.Umělý kámen (jinak také technický kámen či tvrzený kámen nebo konglomerovaný kámen)[1] je označení používané pro deskovinu zhotovenou z nadrcené směsi kameniva spojené pojivem (pryskyřice, cement) smíchané s dalšími vhodnými přísadami (např. pigmenty, sklo, zrcadla).

Takto vyrobená deskovina má široké využití v interiérech a exteriérech. Lze ji upravit na kuchyňské a koupelnové desky, dlažby, obklady stěn, apod.

Obecné vlastnosti

  • Výjimečná tvrdost – kompozitní materiál
  • Odolnost vůči poškrábání, vysokým teplotám, chemikáliím, abrazi
  • Vysoká odolnost vůči skvrnám (červené víno, káva, coca-cola, olej)
  • Žádný růst bakterií
  • Snadná údržba
  • Osobní a originální designová řešení
  • Jednotný povrchu umožňující lehké napojení k dalším částem interiéru / exteriéru
  • Snadné leštění, řezání a opracování
  • Nižší hmotnost než přírodní kámen - lepší manipulovatelnost

Lámaná Skála

Lámaná skála je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary, vhodné kombinovat se dřevem.

Štípaný pískovec

Štípaný pískovec je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných skalních úlomků s možností všestranné aplikace exteriér a interiér. Má jemnější tvary, než lámaná skála. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Hradní zeď

Hradní zeď Je kamenný obkladový aglomerát. Kameny mají obdélníkové tvary různých velikostí. Možnost všestranné aplikace - exteriér & interiér. Tento typ obkladu doporučujeme spárovat.

Limestone (Opuka)

Limetone je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru klasické opuky. Možnost všestranné aplikace exteriér & interiér. Tento typ obkladu je nutné spárovat - má robusní, nepravidelné tvary.

Merock

Merock je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů - díky svému decentnímu designu oblíbený zvláště v interiéru. Možnost aplikovat v interiéru i exteriéru. Tento typ kamene se nespáruje.

Monte Negro / Monte Lumina

Monte Negro/Lumina je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru štípaných břidlicových úlomků s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Jednotlivé obklady jsou ve tvaru písmena "Z". Tento kamenný obklad se nespáruje. Vyznačuje se exkluzivním a moderním designem.

Říční kámen

Je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru potočních a říčních oblých kamenů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér. Nepravidelné tvary. Tento typ obkladu je nutné spárovat.

Slanec

Slanec je kamenný obkladový aglomerát obdélníkových tvarů s možností všestranné aplikace exteriér & interiér.Tento typ obkladu se nespáruje.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog