Venkovní dlažba - venkovní kamenné dlažby

Venkovní dlažba, dlažby, kamenné, kamenná

Venkovní dlažba

Nad jinými materiály pro dláždění venkovních ploch, teras, cest a dvorků zcela jednoznačně vítězí betonová dlažba. Při dobré ceně poskytne potřebnou kvalitu a její pokládka je bezproblémová. Vyrábí se v široké škále tvarů, barev a rozměrů. Dlažební systémy bývají doplněny i nejrůznějšími tvarovými díly. Konkrétní volba záleží na vašem vkusu a stavebním rozpočtu.

Kámen jistě najde uplatnění v různých oblastech. Pro exteriéry je ale rozhodně tím nejvhodnějším materiálem. Tyto ušlechtilé stavební materiály mají význačné postavení především díky svým vlastnostem - vysoká odolnost proti poškození, dlouhá životnost a především vzhledová atraktivnost. Nezaměnitelná struktura i barevnost kamene je to, co se ostatní materiály snaží jen napodobovat.

Výhoda kamenné dlažby spočívá v tom, že se snadno kombinuje téměř se všemi materiály.  Díky svému vzhledu je kamenná dlažba vhodná na jakékoliv místo. Kámen je materiál nadčasový , který nikdy nevyjde z módy a vždy si zachovává svoji originální podobu. Tento druh kamenné dlažby se vyznačuje  velkou odolností vůči přírodním podmínkám i zátěži. Použít můžeme různé druhy kamene.

Cihlová dlažba Brick

Portlandká dlažba Brick dokonale imituje starou cihlovou, ošlapanou dlažbu. Velmi oblíbená ve vinných sklepech, vinotékách, čajovnách, historických objektech a podobně.

Pískovcová Montana

Portlandská dlažba Montana dokonale imituje indickou pískovcovou dlažbu. Velmi populární na terasy, chodníky a podobně.

Sevilla

Portlandská dlažba Sevila dokonale imituje starou cihlovou dlažbu (půdovky). Je velmi populární v historických objektech (včetně objektů pod patronací UNESCO), restauracích, pizzeriích a podobně.

Taormina a Rustic

Portlandské dlažby Rustic a Taormina dokonale imitují starou, ošlapanou dlažbu. Jsou velmi oblíbené a populární pro historické objekty. Rustick a Taormina se s oblibou vzájemně kombinují.

Akční nabídka

SLUNEČNÍ HODINY ZDARMA

K objednávce nad 100 metrů - Sluneční hodiny v hodnotě 990Kč ZDARMA

wildstone

Kontakty

Tel.: +420 312 520 159
Tel.: +420 775 700 336
Fax: +420 312 523 104
E-mail: info@wildstone.cz
bg Facebook Katalog